La Pologne Online

Beskidiens en ligne


Le Forum de Beskid a migré à l'adresse :

https://beskid.com/phorum/



Venez nous rejoindre en cliquant sur le lien en haut.

Attention, il faudra refaire une inscription Zapraszam


barre



Les Forums de Pologne


Mowmy Po Polsku :  Forums Franco Polonais The fastest message board... ever.
Pour les instruits qui parlent polonais 
Magdalena Ogórek : kandydat SLD na prezydenta RP
Posté par: yitin (IP Loggée)
Date: 23 janvier, 2015 12:36

Oto pani Magdalena Ogórek, kandydatka SLD (Sojusz Lewicy Demokratycznej) na prezydenta w wyborach 2015 roku. Kandydatka, była Miss Śląska, już wzbudziła spore kontrowersje będąc osobą nieznaną szerszej publiczności.

Zdjęcie kandydatki pochodzi z uroczystości pogrzebowych Józefa Oleksego, działacza PZPR, potem znanego polityka SLD i premiera Polski w latach 1995-1996.

[link usunieto, jako że co tydzień pojawia się na stronie tygodnika nowa okładka, a więc zdjęcie pani Magdaleny Ogórek można było oglądać tylko do końca tygodnia]



Edité 1 temps. Dernière édition 27/01/2015 14:35 par yitin.

Re: Magdalena Ogórek : kandydat SLD na prezydenta RP
Posté par: Pilanin (IP Loggée)
Date: 17 mars, 2015 03:52

Naprawdę? Nie myślałem, że nawet na takiej fajnej stronie znajdę taki ohydny spam. Ojj. winking smiley

Re: Magdalena Ogórek : kandydat SLD na prezydenta RP
Posté par: yitin (IP Loggée)
Date: 17 mars, 2015 11:11

Pani Ogórek jest taka ohydna? Ejże! [Fakt, może jest ciut za chuda, ale do bycia anorektyczką to jej jeszcze sporo brakuje.]

Ja w każdym razie zamierzam w tych wyborach prezydenckich głosować na panią Annę Grodzką, przynajmniej w pierwszej turze. W tej nowej peruce pani Grodzka prezentuje się dosyć ciekawie. Nie sądzę jednak, aby - nawet z pomocą tej peruki - przeszła do drugiej tury.

W drugiej turze (jeśli taka będzie), to naprawdę nie wiem na kogo głosować. Ani Bronek ani pan Duda mi się nie podobają. Najchętniej głosowałbym na Nicolasa Sarkozy'ego, ale on nie startuje w tych wyborach, niestety.

Re: Magdalena Ogórek : kandydat SLD na prezydenta RP
Posté par: Pilanin (IP Loggée)
Date: 17 mars, 2015 13:10

Widzę, że u Ciebie to szata zdobi człowieka, a nie to, co jest w stanie dać innym ludziom. Szkoda. Ja tam jak bym miał głosować, to zagłosowałbym tylko na Korwina, bo od tej całej reszty to mi się (za przeproszeniem) rzygać chce. Kłócą się całe życie, kradną i nic nie wnoszą pozytywnego.
Pozdrawiam mimo wszystko smiling smiley

Re: Magdalena Ogórek : kandydat SLD na prezydenta RP
Posté par: yitin (IP Loggée)
Date: 19 mars, 2015 12:17

Z wypowiedzi janusza Korwina-Mikke pamiętam, że kobiety „zawsze się troszeczkę gwałci, trzeba tylko wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie można”. Korwin to pacan, który w ogóle nie powinien zaistnieć w polityce.



Désolé, vous n'avez pas d'autorisation poste/réponse dans ce forum.